Будуємо сімейний затишок

 • (097) 250-50-50
 • (044) 22-777-22

9-18 Пн-Пт, 10-17 Сб-Нд

Зателефонуємо вам
якнайшвидше

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

×

Елегант

126 м2

$

Сімейний будинок «Елегант» має площу 126 м2. Знаходиться він у котеджному містечку «Зелений бульвар» (село Білогородка). Ця мальовнича природна місцевість здатна не лише зробити життя тихим та затишним, а й покращити здоров’я вашої родини. У цьому комфортному котеджному містечку поблизу лісу є безліч варіантів для проведення свого дозвілля, заняття спортом та активного відпочинку. Пропонуємо поглянути на все це, приїхавши на перегляд.

План

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня
2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку входить

 • Фасадне оздоблення
  Утеплення, штукатурка
  «короїд»/«баранчик»,
  водостічна система, вимощення

 • Монолітний
  фундамент

 • Утеплений дах
  Із фальцевого металу

 • Металопластикові вікна
  Стандарт і складної форми,
  Порошкове фарбування

 • Огороджена ділянка
  Паркан, ворота,
  хвіртка

 • Усі комунікації заведені
  Водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують
якнайшвидше.

Сімейний будинок «Елегант» — прекрасний вибір сучасної української родини. Факторів, які впливають на вибір саме цього дому, чимало. Розгляньмо основні.

Перший фактор, через який варто переїхати за місто, — це, звичайно, природне середовище. Багато родин мріють про те, щоб їхні діти росли в чистих екологічних умовах, мали можливість безпечно гратись на подвір’ї біля дому. Прогулянки хвойним лісом, споглядання заходу сонця на власній терасі, заняття спортом на природі, організація барбекю — мрії родин, які здійснюються саме в «Зеленому бульварі».

Другий фактор стосується технології будівництва. Ми користуємось двома матеріалами — SIP-панелі або газоблок. Обидва варіанти є енергоефективними. А в час, коли комунальні платежі є захмарними і неоправданими, це єдиний правильний вибір. Кожен із цих матеріалів зберігає тепло в будинку зимою та прохолоду — влітку. Це якраз і сприяє тому, що родинні витрати на оплату комунальних платежів значно скорочуються.

Третій позитивний фактор, через який вам захочеться жити в котеджі «Елегант», — це його площа. 126 м2, 2 поверхи, 5 кімнат — саме те, що потрібно для комфортного проживання родини за містом. Якщо вам до душі всі ці переваги будинку, ми з радістю покажемо вам й решту плюсів цього котеджного містечка на перегляді.

Як з вами зв’язатись?

Дякуємо!
Вам зателефонують
якнайшвидше

×