Будуємо сімейний затишок

 • (096) 139-50-50

9-18 Пн-Пт, 10-17 Сб-Нд

Зателефонуємо вам
якнайшвидше

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

×

Елегант

126 м2

58 630 $

Сімейний будинок «Елегант» має площу 126 м2. Знаходиться він у котеджному містечку «Зелений бульвар» (село Білогородка). Ця мальовнича природна місцевість здатна не лише зробити життя тихим та затишним, а й покращити здоров’я вашої родини. У цьому комфортному котеджному містечку поблизу лісу є безліч варіантів для проведення свого дозвілля, заняття спортом та активного відпочинку. Пропонуємо поглянути на все це, приїхавши на перегляд.

План

У вартість будинку входить

 • Фасадне оздоблення
  Утеплення, штукатурка
  «короїд», водостічна
  система, вимощення

 • Монолітний
  фундамент

 • Утеплений дах
  Із металочерепиці

 • Металопластикові вікна
  3-камерні,
  енергоощадні

 • Огороджена ділянка
  Паркан, ворота,
  хвіртка

 • Усі комунікації заведені
  Водопостачання,
  електрика, каналізація

Ціна котеджу

СІП-технологія

58 630 $

Газоблок

63 040 $

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують
якнайшвидше.

Сімейний будинок «Елегант» — прекрасний вибір сучасної української родини. Факторів, які впливають на вибір саме цього дому, чимало. Розгляньмо основні.

Перший фактор, через який варто переїхати за місто, — це, звичайно, природне середовище. Багато родин мріють про те, щоб їхні діти росли в чистих екологічних умовах, мали можливість безпечно гратись на подвір’ї біля дому. Прогулянки хвойним лісом, споглядання заходу сонця на власній терасі, заняття спортом на природі, організація барбекю — мрії родин, які здійснюються саме в «Зеленому бульварі».

Другий фактор стосується технології будівництва. Ми користуємось двома матеріалами — SIP-панелі або газоблок. Обидва варіанти є енергоефективними. А в час, коли комунальні платежі є захмарними і неоправданими, це єдиний правильний вибір. Кожен із цих матеріалів зберігає тепло в будинку зимою та прохолоду — влітку. Це якраз і сприяє тому, що родинні витрати на оплату комунальних платежів значно скорочуються.

Третій позитивний фактор, через який вам захочеться жити в котеджі «Елегант», — це його площа. 126 м2, 2 поверхи, 5 кімнат — саме те, що потрібно для комфортного проживання родини за містом. Якщо вам до душі всі ці переваги будинку, ми з радістю покажемо вам й решту плюсів цього котеджного містечка на перегляді.

Як з вами зв’язатись?

Дякуємо!
Вам зателефонують
якнайшвидше

×