Будуємо сімейний затишок

 • (097) 250-50-50
 • (044) 22-777-22

9-18 Пн-Пт, 10-17 Сб-Нд

Зателефонуємо вам
якнайшвидше

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

×

Оскар

63 м2

$

«Оскар» — одноповерховий затишний будинок у котеджному містечку «Зелений бульвар», яке розташоване в селі Білогородка (лише 5 км до Києва). Це ідеальне рішення для родини з дітьми, яка прагне змінити життя в більш екологічну, комфортну та спокійну сторону. Особливої уваги заслуговує хвойний ліс, який поруч з котеджним містечком. Запрошуємо поглянути на цю природну красу — запишіться на перегляд будинку вже зараз!

План

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку входить

 • Фасадне оздоблення
  Утеплення, штукатурка
  «короїд»/«баранчик»,
  водостічна система, вимощення

 • Монолітний
  фундамент

 • Утеплений дах
  Із фальцевого металу

 • Металопластикові вікна
  Стандарт і складної форми,
  Порошкове фарбування

 • Огороджена ділянка
  Паркан, ворота,
  хвіртка

 • Усі комунікації заведені
  Водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують
якнайшвидше.

Хочете, щоб ваша родина жила в комфортних умовах посеред природи і, водночас, недалеко від Києва? Ми маємо гарну пропозицію для вас! У селі Білогородка (5 км від столиці) знаходиться котеджне містечко «Зелений бульвар». Пропонуємо вам звернути увагу на затишний родинний будинок «Оскар».

Свіжість повітря, релакс-атмосфера, розвинена інфраструктура на території та поблизу «Зеленого бульвару» — все це так і спонукає переїхати жити за місто. Для дітей тут набагато кращі умови. Хто жив у місті, а на канікули їздив до бабусі в село, той зрозуміє!

На території котеджного містечка встановлені ігрові майданчики та є зелені зони. Діти можуть вільно кататись на велосипедах, самокатах та роликах по вулиці. Біля будинку, залежно від того, як батьки облаштують ігрову дитячу зону, їм теж буде чим зайнятись.

А мама з татом можуть не перейматися за безпеку дитини — котедж з прилеглою територією огороджений парканом. Словом, яскраве дитинство вашим малюкам гарантовано! Якщо ви хочете, щоб ваша родина насолоджувалась саме таким заміським життям, чекаємо вас на перегляді будинку «Оскар»!

Як з вами зв’язатись?

Дякуємо!
Вам зателефонують
якнайшвидше

×