Будуємо сімейний затишок

 • (097) 250-50-50
 • (044) 22-777-22

9-18 Пн-Пт, 10-17 Сб-Нд

Зателефонуємо вам
якнайшвидше

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

×

Спарк

91 м2

$

Будинок «Спарк» ідеально підійде для родини, яка хоче мати комфортні умови та жити поблизу природи. Кожен член сім’ї на свій смак знайде місце затишку та спокою у цьому домі площею 91 м2. Значною перевагою котеджного містечка «Зелений бульвар» є його місце розташування. Всього в 5 км від Києва знаходиться село Білогородка. 10-15 хвилин їзди по Житомирському шосе — і ви в столиці. Для тих, хто там працює чи часто їздить в інших справах, це ідеальний варіант.

План

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня
2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку входить

 • Фасадне оздоблення
  Утеплення, штукатурка
  «короїд»/«баранчик»,
  водостічна система, вимощення

 • Монолітний
  фундамент

 • Утеплений дах
  Із фальцевого металу

 • Металопластикові вікна
  Стандарт і складної форми,
  Порошкове фарбування

 • Огороджена ділянка
  Паркан, ворота,
  хвіртка

 • Усі комунікації заведені
  Водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують
якнайшвидше.

Будинок «Спарк» — вибір багатьох українських родин. Такий проект є вдалим і з точки зору комфорту, і з погляду на високі показники зручності. Кожен член родини - від дітей до дорослих - знайде в цьому домі по-справжньому своє місце. Більш того, друзям та рідним, які вирішать зробити вам сюрприз у вигляді радісного візиту, буде де розміститись в домі «Спарк».

Природна місцевість Білогородки - один із визначних факторів при виборі будинку в котеджному містечку «Зелений бульвар». У місті почути спів птахів, насолодитися заходом сонця, сидячи на власній терасі, прогулятись лісом, вдихаючи його свіжий аромат хвої, майже неможливо. За містом такі природні явища — це повсякденне життя. Тому, обираючи будинок «Спарк», ви, в першу чергу, отримаєте щедрі подарунки від природи.

Варто наголосити і на технології будівництва, яку ми використовуємо. Це будинки з SIP-панелей та газоблоку. Кожен з них має свої певні характеристики, але основна їхня спільна особливість - енергоефективність. Тобто, результатом вибору будинку з газоблоку чи побудованого за канадською технологією, є зменшення витрат родини на оплату комунальних платежів. Словом, переваг багато. І щоб детально розповісти про них, ми запрошуємо вас на перегляд!

Як з вами зв’язатись?

Дякуємо!
Вам зателефонують
якнайшвидше

×