Будуємо сімейний затишок

  • (097) 250-50-50
  • (044) 22-777-22

9-18 Пн-Пт, 10-17 Сб-Нд

Зателефонуємо вам
якнайшвидше

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

×

Енергоефективні технології
будівництва

Основний акцент при будівництві котеджів компанія Evrodim робить на енергоефективність. Адже це не лише комфортна температура зимою і влітку, а й значна економія коштів. А коли ми говоримо про енергоефективні матеріали, то, звичайно ж, маємо на увазі SIP-панелі та газоблок.

SIP-панелі

Міцність. SIP-панелі вважаються жорстким матеріалом, а будинок, зведений із них, у 4 рази міцніший за дерев’яний. Тестування на міцність SIP-панелей показали, що вони можуть легко витримати навантаження 15 т по вертикалі та 2,5 т по горизонталі. Термін служби будинків, зведених за такою технологією, становить 80 років.

Тепло. Будинки з SIP-панелей характеризуються високою теплоізоляцією. Якщо порівняти їх із цеглою, то товщина цегляної стіни має бути 2 м, аби мати таку ж саму теплопровідність, як у SIP-панелей. У будинках, зведених за такою технологією, зберігається в 2 рази більше тепла, ніж у дерев’яних.

Швидкість. Будинок з SIP-панелей зводиться за короткий термін. Залежно від площі дому та складності проекту, його можна побудувати за 1,5-2 місяці. Використання у будівництві канадської технології (SIP), полегшує та спрощує всі роботи, пов’язані з укладанням фундаменту.

Екологічність. Технологію SIP по-іншому називають «зеленим» будівництвом. Це якраз і пов’язано з екологічністю цього матеріалу. Дерев’яні тріски та натуральні смоли для склеювання OSB-плит і пінополістиролу — 95% SIP-панелі. Канадська технологія також дбає і про навколишнє середовище, оскільки в будівництві не використовується важка техніка, яка забруднює повітря, та залишається мінімум будівельних відходів.

Газоблок

Тепло. Газоблок — матеріал, який на 70% складається з повітря. Його спеціальна пориста структура зберігає в домі тепло. Якщо порівняти з цегляним будинком, то стіни з газоблоку можуть бути в 4 рази тонші, але тепло зберігати так само.

Зручність. На стадії обробки газоблоку можна надати будь-яку форму. Таким чином полегшується робота з його укладання та економляться клейкі матеріали. Газоблок зручний за розміром та вагою. Якщо порівняти з цеглою, то габарити його більші, а маса — легша. Тобто, будинок з газоблоку зводиться швидше, а сили при цьому витрачається менше.

Економія. Будинок з газоблоку — це економія, що має два види (при здійсненні покупки дому та щомісяця). Перша — даний матеріал є фінансово доступним, а зведення такого будинку коштуватиме відносно недорого. Друга — постійна економія на оплаті за опалення, яка досягається шляхом збереження тепла у будинку.

Довговічність. Будинки з газоблоку є міцними та надійними в експлуатації. Строк їхньої служби за умови регулярного та своєчасного догляду за будинком — 80100 років. Такі погодні умови, як дощ, сніг, мороз для газоблоків не є рушійною силою.

Етапи зведення енергоефективного будинку

Побудова енергоефективного будинку з використанням таких матеріалів, як SIP-панелі та газоблок, не відрізняється від зведення будинку, наприклад, з цегли. Всі етапи однакові, але термін реалізації кожного з них значно коротший. Таким чином, в результаті ви отримаєте набагато тепліший будинок за коротший час.

1Проектування

На цьому етапі ви визначаєтесь з тим, яким буде ваш майбутній будинок: одно- чи двоповерховий, з терасою чи без, матиме площу до 100 м² чи більшу і т. д. Компанія «Evrodim» пропонує своїм клієнтам 12 типових проектів на їхній смак площею від 63 м² до 219 м². Також ми працюємо і з індивідуальними проектами, задовольняючи потреби кожної родини.

2Закладення фундаменту

Важливий етап при будівництві — це закладення фундаменту, оскільки він є надійністю та довговічністю вашого будинку. Спеціалісти компанії «Evrodim» дотримуються всіх норм та правил закладення фундаменту, щоб ваш майбутній будинок мав надійну опору та прослужив багато років.

3Зведення стін

Після закінчення роботи над фундаментом можна приступати до зведення стін будинку. Їхні головні характеристики — міцність та збереження тепла. Матеріали, які компанія «Evrodim» використовує для будування «коробки» дому, — SIP-панелі та газоблок. Вони є надійними та швидкі у зведенні.

4Покрівля даху

Якщо ми говоримо про покрівлю даху, то велику роль відіграє в цьому процесі матеріал, який використовується. Компанія «Evrodim» покриває дах будинку металочерепицею з утепленням. Цей матеріал є практичним, естетичним, а головне — довговічним.

5Установка дверей та вікон

Технічні характеристики та зовнішній вигляд вікон і вхідних дверей — обличчя вашого дому. Важливо, щоб вони були якісними, адже головна їхня функція — збереження тепла у будинку. Компанія «Evrodim» встановлює у будинках металопластикові вікна та металеві вхідні двері.

6Оздоблювальні роботи

Це завершальний етап у будівництві. Його призначення — надати споруді привабливого та довершеного вигляду. Крім естетики, оздоблення будинку служить його захистом від корозії та погодних руйнувань.

Енергоефективний будинок — вибір українських родин

Компанія «Evrodim» вже 14 років будує енергоефективне сімейне житло. Роками перевірені технології будівництва показали гарні результати. Котеджі, зведені з SIP-панелей або газоблоку, є теплими. Більш того, здатність таких будинків зберігати тепло тягне за собою гарний наслідок — економія родинного бюджету. За рахунок енергоефективності вашого будинку, витрати на оплату за опалення в рази зменшаться. Саме тому вже понад 1200 українських родин успішно переїхали жити в котеджні містечка під Києвом, які будує наша компанія.

Ви також бажаєте змінити життя своєї родини на краще? Оберіть свій теплий та затишний будинок у котеджному містечку «Зелений бульвар».